Sevgililer Günü'nde Bekar Olmak Kötü Bir Şey Değildir!

2 yıl önce eklendi

Ticaret dünyası 14 Şubat günü için kaçırmamanız gereken duygusal ve romantik bir gün algısı kurar. Kaçırmamanız gereken çok özel şeyleri özel birileriyle geçirmeniz gerektiğini düşündürür. Televizyon, sosyal medya vb. kanallar aracılığıyla sevgililer günü reklamları sizi bugün hakkında konuşmaya ve düşünmeye iter. Parıltılı taşlar, envai çeşit çikolatalar, pofuduk ayıcıklar vb. reklam tasarımları ile zihninizi ve kalp atışlarınızı çekmeye çalışırlar. Sosyal medyada, sokakta ve hatta kendi hanemizin içerisinde bile 14 Şubat günü yalnız olan kişiler bunun bir kusur ve eksiklik olduğunu düşünerek kendi içlerine dönüp; tüm bu süreci bir arayış, hüsran ve gözyaşlarıyla birlikte depresif bir biçimde geçirirler. Lütfen bu handikaba düşmeyin. Özgür, bağımsız ve sevgi dolu aydınlık bir birey olmak için yanınızda bir partnere veya bir randevu ihtimaline gerek yoktur. Bu konuda stres yapmayın çünkü sevgililer gününde kendinizle olan mutlu yaşantınızı ve bekar olmayı kutlamak için bir çok neden var.

Sevgililer Günü Kaygısı Yok!

Kadınlar için ekstra endişe ve kaygının olmadığı, her bir zerrelerini mükemmelleştirmek zorunda kalmadıkları, on beş kez kıyafet değiştirme seremonilerinden uzak ve makyaj için saatlerini harcadıkları anlardan uzak oldukça rahat bir süreçtir. Bunun keyfini çıkarmalılar.

Çocukların doğru hediyeler almak için terlemek zorunda olmadıkları bir gündür. Restoranlar yoğun bir şekilde rezerve edildi ve eğer ocak ayında rezervasyon yapılmadıysa allanıp pullanan 14 Şubat günü ancak 15 şubat gece yarısında gerçekleşecek ve sadece yemek yediğiniz için bile kendinizi yeni yıla girmiş gibi hissedeceksiniz. Ve yeni yıla gireli henüz iki ay olmuşken bu hissi özlediğinizi hiç zannetmiyorum.


Para biriktirebileceksin. Ortalama bir insan sevgililer gününde neredeyse asgari ücretin yarısı kadar bir harcama yapıyor. Erkeklerde bu harcama miktarı çok daha yüksek boyutlarda. Güzel ve cafcaflı hediyeler, süslü yemekler, romantik atmosferler ve artık klasikleşmiş olan çiçekler hiç de ucuz değildir. Ancak endişelenmeyin çünkü bu günü yalnız geçirerek ve dünya ticaret reklamlarının manipülasyonlarına gelmeyerek para birikimi sağlayabilirsiniz. Kendinizi sevin, kendinizin sevgilisi olun.

Ertesi sabah hayal kırıklığına uğramayacak birkaç özel kişiden biri olacaksınız. Ayrıca unutmayın; sizin değerinizi bilmeyen yanlış kişilerle olmaktansa yalnız olmak çok daha iyidir. Doğru ilişkiyi yaşayabilme potansiyeli ve yeni keşfedişlerle birlikte baştan başlayabilmek için tek bir güne ihtiyacınız yok! Tek bir gün için kendinizi incitmenize gerek yok! Acele etmeden sakin bir şekilde, daha fazla zedelenmişliklerden uzak bir biçimde doğru ilişkiyi yaşayabilme ihtimaliniz çok daha yüksektir. Ayrıca bir sonraki sevgililer gününde bekar olmayabilirsiniz. Bu anın tadını çıkarın. Yaşamınızda sağlıklı, huzurlu, uyumlu ve sevgi dolu tatmin edici ilişkiler yaşayabilmek ve sürdürebilmek için bir ilişki koçu edinin ve tüm isteklerinizi, dileklerinizi ve sürecinizi koçunuzla konuşun. Bir ilişki koçunun ilişki yaşantınızda bir sonraki seviyeye ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün.


YORUMLAR