Sadece Kendin Ol

2 yıl önce eklendi

Kendimizi her yönümüzle sevmek ve kendimiz olmak hayat illüzyonunda ilerlemenin ve doyumun sağlandığı en keyifli ve hızlı yoldur. Bu bir sır değildir ve kendinizi buna açtığınız anda yapılması en kolay şeydir. Kendinizi ortaya ne kadar çıkarabilirseniz yaşamınız o kadar parlar. Eminim hepimiz ‘’ otantik olma ‘’ kavramıyla karşılaşmışızdır fakat hepsi gerçekten kim olduğumuzla bağlantılıdır. Kim olduğumuzu ve tüm yönlerimizi evrenle paylaşmalıyız.


Hepimiz sanatçıyız, hepimiz yaratıcıyız ve yaratıcılığın ifadeleriyiz! Kendimize özümüzü yaşama fırsatı tanıdığımızda ve bu özgürlüğümüze izin verdiğimizde ışığımız patlıyor. SİZ olmak hayatınıza dair her şeyi daha fazla açığa çıkarıcak. Kendiniz olma özgürlüğü var bu cezbedicidir! Geçmişinizi bir armağan olarak kabul etme kim olduğunuzu kabul etmenin anahtarıdır. Sahip olduğunuz tüm deneyimler sizi bu gün olduğunuz kişi haline getirdi. Şu anıma geçmişimde yaşadığım her şey sayesinde ulaşabildim ve bunların hiç birisinden pişmanlık duymuyorum. Onların hepsini bir öğreti olarak kabul ediyorum. Yaşadığım her şeyi ihtiyaç duyduğum kontrast olarak görüyorum.

Aktif bir biçimde kendinizi yaşam sanatını keşfetme noktasına getirmeye çalışın. Aslında bu çok eğlenceli olabilir çünkü evrene bakış açımızdaki çocuksu harikayı uyandırır. Potansiyel iletişimlerinizde siz olabildiğiniz sürece varlığınız daha da parlayacaktır. Çünkü her insanın özünde özgürlük ve özgüven istekleri yankılanır. Evrenin şu anda olduğumuz kişi olmamızdan dahasına ihtiyacı var. Ruhunuzdaki ışığın parlamasına ve onun evrenle birlikte paylaşıp büyütmeye izin vermek için hiç bu kadar iyi bir zaman dilimi olmadı. Tek tek hepimiz benzersiz bir fark yaratırız ve tüm farklılıklarımızla bir bütün yaratırız.


YORUMLAR